PowerView®
řídí ochranu před zvědavými
pohledy a sluncem s lehkostí.
Inteligentní Ochrana Před Sluncem
Pro Vaše Okna

PowerView® motorizace dělá z krásného okenního stínění inteligentní prvky. Tento inovativní bezkabelový systém řídí Vaši ochranu před sluncem jednotlivých oken nebo i celých místností zcela automaticky.

K dostání pro

Roletu, Raffinesse, Twinrollo

Jasné Výhody
PRECIZNÍ OVLÁDÁNÍ
PowerView® motorizace od Luxaflex umožňuje přesné řízení výrobků na ochranu před sluncem pomocí ručního dálkového ovladače Pebble®, chytrého telefonu nebo tabletu. Ať už jde o otvírání, zavírání nebo jemné nastavení.
SCÉNY A HARMONOGRAMY
Automatické otevírání a zavírání podle scén a harmonogramů šitých na míru. Pomocí aplikace PowerView® máte všechny prvky okenního stínění a místnosti pod kontrolou.
ENERGETICKY ÚČINNÉ
Perfektní ochrana proti žáru v horkých dnech: Aplikace PowerView® dokáže Vaši ochranu před sluncem otevírat a zavírat podle aktuálního počasí nebo odladit Vaše harmonogramy naprosto jednoduše podle aktuálně platných časů pro východ a západ slunce. Aktuální data o počasí jsou stahována v reálném čase z internetu.
NEZÁVISLÉ NA MÍSTĚ
Ovládejte své výrobky na ochranu před sluncem pomocí RemoteConnect®, i když nejste doma.
BEZPEČNÉ PRO DĚTI
PowerView® si vystačí bez visícího ovládání a je tím pádem absolutně bezpečné pro děti a domácí zvířata.
S POHONEM NA BATERIE
Bez nákladného kabelového propojení elektrikářem - všechna zařízení PowerView® lze dodat také s pohonem na baterie. Podle individuálního použití mají baterie životnost minimálně 12 měsíců.
BEZPEČNOST
Nechte svůj dům působit pomocí scén a harmonogramů, jako byste byli doma.
STEJNĚ FLEXIBILNÍ JAKO VY
PowerView lze individuálně přizpůsobit Vašemu domovu i zvyklostem.
RÁNO
7:30
VYTÁHNOUT ROLETU!
[KUCHYŇ]
VEČER
20:30
DOBROU NOC!
[LOŽNICE]
FLEXIBILNÍ ŘÍZENÍ
Ať už pomocí elegantního designového ručního dálkového ovladače Pebble® nebo s intuitivní aplikací PowerView® - Vám PowerView nabízí maximální možnou flexibilitu a komfort.
VÍCEKANÁLOVÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ
Pomocí vícekanálového dálkového ovladače řídíte jednotlivé produkty na ochranu před sluncem i celé skupiny produktů. K dostání jako šikovný Pebble® nebo stěnový držák.
POWERVIEW® APP
S naší moderní aplikací pro Android® a iOS® řídíte své produkty na ochranu před sluncem, vytváříte scény a harmonogramy.
ŘÍZENÍ SCÉN
Funkcí řízení scén můžete vyvolat scény uložené v aplikaci jediným stisknutím tlačítka. K dostání jako šikovný Pebble® nebo stěnový držák.
ZNOVUOBJEVENÍ REGULACE SVĚTLA

Ráno se mohou vytáhnout všechny rolety, aniž byste pro to museli cokoliv udělat. A stejně tak se můžete večer izolovat od zbytku světa a užívat si soukromí. Máte možnost volby: Vytvořte si scény pro jednotlivé místnosti nebo pro několik místností dohromady. Doslova jediným pohybem prstu tak můžete uvést do pohybu ochranu před sluncem v celém domě.

DÁLKOVÝ OVLADAČ PEBBLE

PowerView®-Pebble® je komfortní stylový ruční ovladač, s nímž můžete nastavit jednotlivá nebo všechna zařízení okenního stínění dané místnosti přesně tak, jak se Vám to hodí. Pebble® v sobě dokonale spojuje tvar a funkci – jednoduše elegantní a elegantně jednoduchý.

K DOSTÁNÍ PRO
Koncepce PowerView představuje celkové řešení pro všechny produkty na ochranu před sluncem ve Vašem domě. PowerView je již nyní k dostání pro Rollo, Twinrollo a Raffinesse. Od roku 2018 bude PowerView k dispozici pro další skupiny výrobků.
RemoteConnect

„RemoteConnect“ je funkce, která zajišťuje, abyste se o ochranu před sluncem mohli starat z kteréhokoliv místa na světě pomocí aplikace PowerView® na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Stačí jenom aktivovat dálkový přístup k aplikaci PowerView®,
„RemoteConnect“ funguje přes zabezpečené spojení. Zapomněli jste před odjezdem na dovolenou zatáhnout závěsy? Během cesty se jednoduše přihlaste a můžete své produkty na ochranu před sluncem řídit na dálku.

rozšiřitelná
DOMOV PODLE VAŠEHO SCÉNÁŘE

Okenní dekorace, která se přizpůsobí Vašim přáním, aby ve kteroukoliv denní dobu vykouzlila dokonalou atmosféru: Přesně to umožňuje PowerView®. Tato motorizace je k dostání s mnoha moderními designy a látkami a otevírá zcela novou dimenzi bydlení. S PowerView® se Vaše bydlení promění v chytrý domov – komfort, bez něhož se už nikdy nebudete chtít obejít.

PowerView

Vše v kostce za 3 minuty

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU